
Dit keramieken tegeltje met de tekst “huisje, boompje, borreltje” brengt meteen een glimlach in huis. Een knipoog naar genieten van de simpele dingen: een fijn thuis, gezelligheid en een goed gevulde borrelplank.
Perfect als cadeautje voor vrienden, samenwoners, borrelliefhebbers of gewoon voor jezelf, omdat het leven leuker is met een beetje humor en sfeer.
Twijfel je nog? Geen zorgen: er zijn nog veel meer wooncadeaus om uit te kiezen. Ontdek ze allemaal!
Bij IKPAKJEIN draait alles om het creëren van fijne momenten. Ze combineren kwaliteit met een frisse, eigentijdse stijl en maken van ieder pakketje een kleine beleving. Met veel aandacht samengesteld, zodat jouw gebaar precies overkomt zoals je het bedoelt.