
JANZEN | Giftset | &C | Lychee Blossom
€ 28,99
Voor 23.00 besteld, vandaag verstuurd.
Maak het compleet

Tony's Chocolonely | Pouch | 135g€ 8,99
Een giftset waar selfcare en stijl samenkomen! Deze luxe set van Janzen in samenwerking met &C the magazine bevat vier verzorgingsproducten met de sprankelende geur van lychee, bloesem en een vleugje shine: een shower foam, body lotion, hand wash en body wash. Alles verpakt in een elegante crèmekleurige cadeaudoos, klaar om iemand écht mee te verwennen.
Ideaal voor een verjaardag, bedankje of als oppepper voor iemand die wel wat me-time kan gebruiken. De perfecte mix van fris, zacht en vrouwelijk.
Productinformatie
- Shower foam 200ml
- Body Lotion 250ml
- Body Wash 40ml
- Hand Wash 40ml
- Geur: Lychee, Blossom & Shine
Toch op zoek naar iets anders? Ontdek hier het gehele beauty assortiment.
Leveranciersinformatie
Verwen lichaam en geest met de verzorgingsproducten van JANZEN. Al onze bodyproducten zijn vrij van parabenen, siliconen & minerale oliën en niet getest op dieren.
Waarom Greetz:
- Iemand verrassen of even laten weten dat je aan hem of haar denkt, doe je met Greetz. Of er nu iemand jarig is of een steuntje in de rug kan gebruiken, een persoonlijke kaart of mooi cadeautje kan veel betekenen.
- Dit arrangement is te bestellen met jouw persoonlijke boodschap op een kaart naar keuze.
- De bezorging van dit product kan alle dagen van de week.





