Hoe meer kaarten, hoe meer korting: 30% korting op 5-19 kaarten, 50% korting op 20-29 kaarten, 60% korting op 30-49 kaarten en 65% korting op 50 > kaarten.
Doodles | Verjaardagskaart | 50 jaar
Doodles | Verjaardagskaart | 50 jaar
Pak groots uit met een grote kaart voor 4 euro. Gebruik code GROOT4 in je winkelmandje. Nu speciaal verlaagd postzegeltarief van €0,96.
Deze beer van Doodles heeft een grote groene rugzak op zijn rug. Boven hem staat het cijfer '50' in grote rode letters. Naast de beer staat een muis en om hem heen zijn nog twee vogeltjes. Boven hem staat: 'Dat heb je mooi voor elkaar! De eerste vijftig zitten in de pocket!'
Een kleurrijk stel, zowel letterlijk als figuurlijk. Het zijn leuke, grappig getekende dieren gecreëerd door Ray Nicholson. Ze proberen altijd op een aardige manier een boodschap te brengen. Lief, komisch soms wat cynisch, maar meestal vrolijk om zo te proberen een glimlach bij je los te maken.
Anderen bekeken ook
Alle prijzen zijn inclusief btw en andere heffingen. Lees de algemene voorwaarden.